Uygulamadan bütün konserlere erişebilir miyim?

Sadece etkinlik takviminde yer alan etkinliklere erişebilirsiniz.

Uygulamadan nasıl puan kazanabilirim?

Sadece uygulama içerisinde yer alan etkinliklerden puan kazanılabilir.

Menüde yer alan “Biletini işle” sekmesine tıklayarak etkinliğe ait olan, satın aldığınız bileti okutarak puan kazanabilirsiniz.

Söz konusu etkinlik Biletix biletli bir etkinlik ise kağıt ve dijital biletler üzerinden puan kazanabilirsiniz.

Bedelsiz biletlerden (davetiye, promosyon vb) puan kazanılamaz.Garanti BBVA, gerekli gördüğü durumlarda, kullanıcıların barkod okutarak puan kazandığı biletlerin ibrazını isteme hakkına sahiptir.

"Etkinlik Takvimi" sayfasından istediğiniz konseri seçebilir, konseri “Paylaş” butonunu tıklayarak Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz. Her bir etkinlik için Facebook ve Twitter üzerinden yapacağınız ilk paylaşımlarınızdan  5 puan kazanabilirsiniz.

Biletix platformu üzerinden satın aldığım bileti nasıl işletebilirim?

Kağıt biletleri “Bilet İşle” kategorisinden “kağıt bilet” seçeneğini seçip, açılan telefon kamerasına bilet barkodunu göstererek işletebilirsiniz. Dijital biletler ise “Bilet İşle” kategorisinden “dijital bilet” seçeneğini seçip, ilgili biletin Biletix’ten satın alınırken kullanılan üyelik e-mail adresini kayıt ederek işletebilirsiniz.

Aynı biletten kaç kere puan kazanılabilir?

Bir etkinliğe ait etkinlik biletlerinden sadece bir defa puan kazanılabilir.

Puanlarımın sıfırlanması söz konusu mudur?

Kullanılmayan puanlar puanı kazandığınız tarihten itibaren 1 yıl sonunda sıfırlanacaktır.Geçerliliğini yitirecek puanlarınızı profilinizden kontrol edebilirsiniz.

Kazandığım puanları nasıl ödüle çevirebilirim?

Menüdeki "Ödül Kataloğu" sekmesine tıklayarak ödül kataloğunu düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz ödülün Puan butonuna tıklayarak puanlarınızla ödülü alabilirsiniz.
Seçtiğiniz ödülü alabilmeniz için yeterli puanın %70'ini bilet okutarak kazanmış olmanız gerekmektedir.

Ödüller kotalı mıdır?

Her ödül sınırlı sayıda olup, yeterli puana sahip olanlar arasında talep sırasına göre dağıtılır.

Uygulamadan kazanılacak puanlar değişebilir mi?

Garanti BBVA uygulama içerisinden kazanılabilecek ve ödüle dönüştürülecek puanları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Kazandığım bileti nasıl teslim alabilirim?

Bu biletler etkinlik günü etkinlik alanındaki gişeden alınabileceği gibi, adresinize de gönderilebilir. Gişeden teslim almak için, etkinlik günü geçerli kimlik kartı ibrazı gerekmektedir. Adresinize gönderilmesini seçebilmeniz için etkinlik tarihinden en az 4 (dört) iş günü öncesinde seçim yapmalısınız.

Etkinlik ertelenir veya iptal edilirse puanlarım nasıl etkilenir?

Okutulan biletten kazanılan puan kullanıcının hesabında kalır. Ödül olarak edinilen bilet ise ertelenmesi durumunda yenisi ile değiştirilir, iptal olması durumunda değerini kaybeder. Etkinlik değişiklikleri organizatör firmanın sorumluluğundadır, Garanti BBVA hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kazandığım ödülleri iade edebilir miyim?

Kazanılan bilet ve hediyeler iade edilemez, devredilemez, tekrar satılamaz, para karşılığı olarak talep edilemez.