Melike Şahin
Melike Şahin
11 Mart 21:30
Babylon
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Birahane Sokak No:1 Bomonti, Şişli
Yerli müzik sahnesinin kendi özgü stiliyle dikkat çeken isimlerinden müzisyen ve şarkı yazarı Melike Şahin ile 11 Mart’ta buluşuyoruz!

Müzik kariyerine öğrenciliği boyunca dahil olduğu müzik korosuyla başlayan Melike Şahin 2011 senesinde BaBa ZuLa ile yollarının kesişmesiyle ilk konserini Berlin’de verdi. 2017 senesine kadar BaBa ZuLa ile Meksika, Hindistan, Avusturalya, Türkiye ve Avrupa’nın birçok şehrinde 250’nin üzerinde konser verdi. 2017 Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan Tony Gatlif filmi “Djam” için 3 şarkı seslendirdi.

2017 senesinde İsrailli grup Boom Pam ile “Beni Yalnız Koma” teklisini paylaşan Melike Şahin; 2017’den bu yana “Deli Kan”, “Tutuşmuş Beraber” ve “Kara Orman” teklilerini Sony Music etiketiyle yayımladı. 2018’deki kayıtlarından, aranjesi Can Güngör’e ait “Sevmek Suçluysa Suçluyum” teklisinin klibinin yönetmenliğini Tony Gatlif üstlendi. Kutiman’la kaydettiği “Sakla Beni” teklisini de geçtiğimiz aylarda yayımlayan Melike Şahin’in müzikal yolculuğundaki yeni duraklarına tanıklık edeceğimiz yeni kısaçalarının ilk konseri için konuğumuz oluyor.

Biletler Biletix'te!